Na plakacie widać zdjęcie przewracającego się domina zatrzymane przez kogoś dłoń; prelegentów oraz logotypy organizatora, partnerów i patronów honorowych.

Ścieżki kariery. Jak odnaleźć drogę zawodową w świecie VUCA?

Jaka jest rola doradcy zawodowego w niestabilnym świecie i z jakich metod w swojej pracy powinien korzystać? Jakie są wzory współczesnych karier? Jakiego rodzaju kompetencje będą w najbliższym czasie najbardziej ON TOP? Jak pracować z uczniami o zróżnicowanych potrzebach i biografiach?

Odpowiedzi na te pytania postaramy się udzielić podczas konferencji organizowanej przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie.

Zapraszamy dyrektorów szkół, doradców zawodowych i pedagogów zainteresowanych tematyką doradztwa kariery już 10 czerwca 2022 r. do Auli Comeniana w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Lesznie.

Patronat honorowy nad wydarzeniem obejmuje Instytut Badań Edukacyjnych, a partnerami są PWSZ Leszno i Zespół Szkół Ekonomicznych z Leszna.

Serdecznie zapraszamy!


Zapisy na wydarzenie :

Obowiązuje limit miejsc.


Program konferencji pn. "Ścieżki kariery. Jak odnaleźć drogę zawodową w świecie VUCA?".
Na dole logotypy organizatora, partnerów oraz patronów honorowych.Krótki opis prelegentów występujących podczas konferencji pn. "Ścieżki kariery. Jak odnaleźć drogę zawodową w świecie VUCA".