Plakat na czarnym tle przedstawiający zamyśloną kobietę w okularach oraz tekst: Chcesz rozwijać swoje kompetencje? Zapraszamy na szkolenie online dla doradców zawodowych! Zarządzanie komunikacją online. 28 maja 2021 godz. 10:00.
W programie: Angażowanie w pracy zdalnej - dobre i złe praktyki. Rola kamerki na komunikację i zaangażowanie. Jak motywować młodzież do pracy w środowisku online. Wybrane aplikacje i narzędzia.
Szkolenie prowadzi dr Agnieszka Wąsik.
Na dole plakatu widnieją trzy loga: Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie, Klubu Doradców Kariery oraz Be Online dr Agnieszka Wąsik.

Zarządzanie komunikacją online

Szkolenie dla doradców zawodowych "Zarządzanie komunikacją online".
Jeśli chcesz się nauczyć jak motywować i angażować młodzież do pracy online to szkolenie jest dla Ciebie!

Jeśli Twoi odbiorcy nie lubią używać kamerki podczas zajęć, a Ty czujesz się z tym niekomfortowo - zapisz się już dziś!

Zapisy trwają do 21 maja do godz. 12.00.

Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Informacja potwierdzająca zakwalifikowanie się będzie wysyłana mailowo na podany adres e-mail do 22 maja br.

O prowadzącej:

Dr Agnieszka Wąsik - trenerka nowych technologii i kompetencji międzykulturowych, facylitatorka wdrożeń technologicznych, kobieta-aplikacja, wielbicielka pracy zdalnej, wykładowczyni, doktor nauk humanistycznych, twórczyni Be Online dr Agnieszka Wąsik i Be Online Academy. Specjalizuje się w budowaniu programów rozwojowych mających ułatwiać biznesom poruszanie się w środowisku online.

Przez prawie 4 lata zarządzała zespołem rozproszonym i koordynowała wdrażanie e-learningu i b-learningu. W 2015 roku rozpoczęła swoją przygodę ze szkoleniami biznesowymi. Regularnie współpracuje z branżą IT jako konsultant i beta-tester narzędzi online i aplikacji.

Przeszkoliła przedstawicieli ponad 60 krajów, realizując projekty dla korporacji, uniwersytetów i placówek dyplomatycznych w Polsce, USA, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i na Węgrzech. Wsród jej klientów znajdują się Ambasada Szwajcarii w Warszawie, Econocom Polska, Gulermak Polska, Landi Szwajcaria, Santander Leasing i Getinge Polska.

Stopka


Wykonane przez Grikon