Screen ekranu strony internetowej www.uwagaedukacja.pl
Przedstawia 9 kafelków na których widać napisy: studiuj w Wielkopolsce, Wielkopolskie Samorządowe Centra Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Centra Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie, Czas Zawodowców - Zawodowa Wielkopolska, Cyfrowa Szkoła Wielkopolska 2020, Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Edukacja za granicą oraz jedno zdjęcie dwóch kobiet przy manekinie (krawcowe) i jedno zdjęcie położnej.

Strona internetowa Targów Edukacyjnych 2021

Zapraszamy już dziś do zapoznania się ze stroną internetową tegorocznych Targów Edukacyjnych.

W tym roku odbędą się one w dniach 7-8 maja i po raz pierwszy ONLINE.

Strona została przygotowana specjalnie na to wydarzenie. Za jej pomocą już teraz można zapisywać się na darmowe webinaria, konsultacje z doradcami zawodowymi, poznać program wydarzenia, prelegentów, wystawców i wiele innych.

Edukacja jest bardzo ważna. To dzięki niej rozumiemy więcej, rozumiemy lepiej. Ale lepszymi ludźmi możemy stać się również przez

pomaganie. Dlatego też przy okazji tej edycji Targów Edukacyjnych pomagamy autystycznemu chłopcu - Mikołajowi. Koszt terapii niestety przewyższa możliwości finansowe jego najbliższych. Ale na szczęście ma jeszcze nas!

Ambasadorem tegorocznej akcji jest polski triathlonista, mistrz świata w podwójnym Ironmanie - Jerzy Górski.

Już dziś możemy Wam zdradzić, że wśród wydarzeń podczas Targów Edukacyjnych odbędą się m.in. webinary:

  • Urszuli Wittchen pt. Cyberzagrożenia we współczesnym świecie
  • Sylwii Zimoch pt. Jak przygotować uczniów do świata, którego nie znamy – zawody przyszłości.

Brzmi ciekawie? A to dopiero początek niespodzianek, które dla Was przygotowaliśmy!

Ewa Ewart to polska dziennikarka, reżyserka i producentka. Urodziła się i wychowała w Polsce, ale większość swojego życia zawodowego spędziła w Wielkiej Brytanii, pracując dla telewizji BBC. Wybitna dokumentalistka i zdobywczyni wielu prestiżowych nagród. Laureatka Nagrody Honorowej Rzecznika Praw Obywatelskich "Za Zasługi dla Ochrony Praw Człowieka". Laureatka Nagrody Specjalnej za całokształt pracy w mediach na rzecz praw człowieka.

Nasza prelegentka wygłosi wykład pt. Edukacja w przestrzeni medialnej. Gwarantujemy, że będzie naprawdę ciekawie i merytorycznie!

W programie targów oprócz wielu prelekcji przewidziano także liczne wydarzenia towarzyszące.

Stopka


Wykonane przez Grikon