Baner z przekierowaniem do artykułu Eksperci KMO.
Na zdjęciu oprócz informacji o webinarze widać dwójkę uśmiechniętych dzieci (chłopca i dziewczynkę).

Eksperci KMO - dobre praktyki z Wielkopolski


Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznamy podczas kolejnego webinarium Eksperci KMOtym razem z Wielkopolski.

W imieniu Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego z Kalisza – Partnera Regionalnego Centrum Nauki Kopernik w zakresie Programu KMO, serdecznie zapraszamy opiekunów KMO, nauczycieli oraz dyrektorów szkół i przedszkoli z subregionu leszczyńskiego na webinarium z cyklu „Eksperci KMO”.

Webinarium odbędzie się w poniedziałek 22 lutego br., w godzinach od 17.30 do 19.00 na platformie ZOOM.

Rejestracja na spotkanie odbywa się poprzez zgłoszenie online: https://forms.gle/ccjpmkmkXqxRfAga9

Gośćmi spotkania będą doświadczeni praktycy:

Pani Małgorzata Dudek, nauczycielka w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Skokach - opiekunka Klubu Młodego Odkrywcy „Archimedes”, która przedstawi dobre praktyki ze swojej pracy jako opiekun KMO, podpowie jak rozwijać kompetencje XXI w., kreatywność i twórcze myślenie. Podzieli się doświadczeniami jak efektywnie poszerzać wiedzę uczniów z różnych dziedzin nauki, motywować do działania i rozwijać pasje. Warto podkreślić, że Klub Młodego Odkrywcy, który prowadzi Małgorzata Dudek uczestniczy w wielu krajowych i międzynarodowych projektach bazujących na eksperymentach.

oraz Pani Ewa Tomczak, certyfikowany moderator design thinking i trener biznesu, która krótko przedstawi narzędzia design thinking w edukacji oraz podpowie jak pracując nad innowacyjnymi rozwiązaniami, budzić zaangażowanie uczniów i wykorzystywać potencjał interdyscyplinarnych zespołów. Prowadząca zaproponuje też jak rozbudzić kreatywność w grupie i inspirować zespół, by tworzył dopasowane do potrzeb i jednocześnie niesztampowe rozwiązania.

Spotkanie będzie nagrywane. Osoby, które nie życzą sobie być na nagraniu prosimy, by nie włączały kamerek. Spotkanie jest bezpłatne, a zaświadczenia uczestnictwa wysyłane będą zainteresowanym osobom (należy to zgłosić w ankiecie, do której link prześlemy na koniec spotkania).

Serdecznie zapraszamy!

Więcej o KMO znajdziecie Państwo na stronie >>> www.kmo.org.pl