Plakat przedstawia nazwę konferencji "Efektywne doradztwo zawodowe i doradztwo kariery w obliczu wyzwań rynku pracy" oraz logotypy organizatorów i partnerów.

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję

Dyrektorzy Centrów Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie, Kaliszu, Koninie, Pile i Poznaniu oraz Grupa OLX Praca mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w ogólnopolskiej konferencji pn. "Efektywne doradztwo zawodowe i doradztwo kariery w obliczu wyzwań rynku pracy", która odbędzie się stacjonarnie 15 listopada 2022 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 34.

Konferencja jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez szkoły, doradców zawodowych, edukatorów w zakresie braku znajomości realnego rynku pracy, procesów rekrutacyjnych, ale także i polityki personalnej w firmach.

Chcąc realizować zadania z zakresu doradztwa zawodowego i doradztwa kariery na wysokim poziomie, konieczne jest dostarczenie doradcom praktycznej wiedzy w zakresie wymagań współczesnego rynku pracy, kompetencji rynkowych, najważniejszych aspektów zatrudniania młodych pracowników z punktu widzenia pracodawców.

Biorąc udział w tym wydarzeniu, znajdziesz odpowiedzi między innymi na pytania:

- Jak skutecznie dotrzeć do młodego pokolenia?
- Jak zmienia się system doradztwa zawodowego we współczesnym, zmieniającym się świecie?
- Jak widzą kandydatów do pracy pracodawcy?
- Jakich kompetencji oczekują dziś pracodawcy od kandydatów?
- Jak efektywnie prowadzić doradztwo w szkole?

Podczas konferencji czekają na Państwa nie tylko wystąpienia znamienitych gości, ale również konkurs i możliwość dołączenia do sieci aktywnych edukatorów.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Każdy uczestnik konferencji otrzyma zaświadczenie o udziale w wydarzeniu (dla osób biorących udział w wydarzeniu stacjonarnie)

Na zgłoszenia czekamy do 10 listopada 2022 r.

PATRONAT HONOROWY nad wydarzeniem objęli:

  • Marszałek Województwa Wielkopolskiego – Marek Woźniak
  • Wielkopolski Kurator Oświaty – Robert Gaweł
  • Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawie

Zapraszamy Państwa do udziału.

Program całej konferencji od godz. 9:30 do 15:30. Na infografice widnieją też logotypy organizatorów i partnerów.