Grafika przedstawia najważniejsze informacje o konkursie: do kogo jest skierowany i dlaczego warto wziąć w nim udział.

Weź udział w konkursie "Pomysł na Biznes"

Masz pomysł na swoją firmę? Chcesz za chwilę ją otworzyć, a może na razie tylko układasz plan w głowie? Jeśli TAK, to dobrze się składa, bo poza możliwością wygrania atrakcyjnych nagród możesz wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach.

Kolejny raz mamy przyjemność być partnerem konkursu "Pomysł na Biznes". To już XIV edycja tego konkursu.

W ramach zadania konkursowego osoby z ciekawymi pomysłami biznesowymi przygotowują biznesplany swoich przedsięwzięć. Z kolei eksperci Leszczyńskiego Centrum Biznesu oraz instytucji współpracujących udzielają wsparcia merytorycznego poprzez bezpłatne szkolenia oraz indywidualne konsultacje.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:

  • praktycznej – dla osób planujących otwarcie działalności gospodarczej na terenie Leszna lub powiatu leszczyńskiego,
  • teoretycznej – dla uczniów leszczyńskich szkół średnich lub studentów leszczyńskich szkół wyższych.

W przypadku osób startujących w kategorii teoretycznej istnieje możliwość pracy w grupach. Osoby startujące w kategorii praktycznej, aby odebrać nagrody, są zobowiązane do założenia działalności gospodarczej najpóźniej do końca 2023 roku.

Więcej informacji oraz załączniki i Regulamin Konkursu można znaleźć na stronie Leszczyńskiego Centrum Biznesu klikając TUTAJ, natomiast zapisy na szkolenia znajdują się TUTAJ. Szkolenia odbywają się przez cały marzec. Na każde szkolenie należy się zarejestrować.

Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie Organizatorowi wypełnionej karty zgłoszeniowej oraz zadania konkursowegood 3 do 21 kwietnia.