Na zdjęciu widać tłum młodych osób na hali MTP w Poznaniu, a w centrum maskotka Stefana Zawodowca. Zdjęcie specjalnie mocno przekoloryzowane z użyciem filtra.

Targi Edukacyjne 2023 – działo się!

Przez 3 dni trwania Targów swoją ofertę zaprezentowało prawie 150 szkół, uczelni i centrów kształcenia. Dzięki temu każdy mógł tam znaleźć coś dla siebie.

Hasłem przewodnim XXVII Targów Edukacyjnych był „Wielkopolski pociąg do edukacji” – dlatego też nie zabrakło na nich stoiska Kolei Wielkopolskich.

Tradycyjnie już swoją ofertę zaprezentowaliśmy również my oraz Centra z Poznania, Kalisza, Konina i Piły. Przy naszych stoiskach udzielaliśmy informacji nt. szkół z naszych subregionów, mogliście skorzystać z konsultacji z doradcami zawodowymi, wziąć udział w quizach, grach, zabawach, a także spotkać się i porozmawiać z uczniami i nauczycielami z wybranych szkół, a także rzemieślnikami.

Z subregionu leszczyńskiego swoją ofertę przestawił Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Rydzyny, Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu, Zespół Szkół Technicznych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie, Polskie Stowarzyszenie Dekarzy – Oddział Wielkopolski.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i wszystkim wystawcom za niesamowitą atmosferę, którą tworzyliście przez cały piątek, sobotę i niedzielę.

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w dniach 8-10.03.2024 roku.