Plakat przedstawia jakąś planetę i częściowo oświetlającą ją inną gwiazdę. Większość tła jest ciemna - noc. Na plakacie widnieje nazwa wydarzenia oraz 3 miejscowości w subregionie leszczyńskim, w którym odbywała się będzie Noc Zawodowców w 2022 roku.

NOC ZAWODOWCÓW Edycja 5.0

ZAWODOWA MOC - to tytuł kolejnej edycji NOCY ZAWODOWCÓW, która rozpocznie się 7.10.2022 o godz. 17:00.

To inicjatywa skierowana głównie do młodzieży klas 7 i 8, jej rodziców, doradców zawodowych, nauczycieli i wszystkich osób zainteresowanych tematyką zawodową.

W tym roku w subregionie leszczyńskim odbędzie się w aż 3 miejscowościach:

Wydarzenie tworzy przestrzeń do spotkania młodzieży z przedstawicielami rozmaitych zawodów oraz szkołami ponadpodstawowymi z całego powiatu gostyńskiego, kościańskiego i rawickiego, które tego dnia pojawią się specjalnie dla Was w powyższych szkołach. Dzięki temu młodzi ludzie będą mieli okazję przekonać się jak wygląda nauka i praca w określonym zawodzie. Podczas wydarzenia będzie można również skorzystać z bezpłatnych konsultacji z doradcami zawodowymi.

Zawsze zależy nam na tym, aby podczas NOCY ZAWODOWCÓW można było faktycznie dotknąć zawodu, tzn. zrobić coś samemu przy danym stanowisku.

Więcej informacji będziemy podawali na bieżąco. Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku (KLIKNIJ) - tam najświeższe wiadomości dotyczące tego wydarzenia.

Grafika przedstawia startującą rakietę kosmiczną oraz trzy szkoły, w których odbędzie się Noc Zawodowców 2022.