Plakat przedstawia nazwę wydarzenia oraz miejsca, w których będzie się ono odbywało.
Na plakacie widnieje także data oraz godzina rozpoczęcia.

NOC ZAWODOWCÓW 2021 edycja 4.0

HYBRYDOWO-ZAWODOWO - pod taką nazwą odbędzie się tegoroczna NOC ZAWODOWCÓW, która zaplanowana została na pierwszy piątek października 2021 r.

NOC ZAWODOWCÓW 4.0
𝐇𝐘𝐁𝐑𝐘𝐃𝐎𝐖𝐎-𝐙𝐀𝐖𝐎𝐃𝐎𝐖𝐎
1.10.2021
Start godz. 17:00


Będziemy z Wami w:

> Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie,

> Zespole Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu,

> Zespole Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu,

> Szkole Podstawowej nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie.

Wszystko zobaczycie też na żywo na naszym kanale na YouTube


Noc Zawodowców 2021, edycja 4.0 – odbędzie się w wersji online (w planach z częściowym udziałem widzów).

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. F. Ratajczaka w Kościanie zaprezentują się dwie szkoły ponadpodstawowe z Powiatu Kościańskiego. To z tej szkoły będziemy prowadzili dla Was TRANSMISJĘ NA ŻYWO na naszym kanale Youtube (cwrkdiz.leszno).

Oprócz oferty edukacyjnej szkół będziecie mogli zapoznać się również z ofertą Cechów Rzemiosł Różnych z całego subregionu leszczyńskiego, a także stoiskami lokalnych pracodawców, który zapewniają również miejsca praktyk dla uczniów. Zaplanowaliśmy też konkurs na najciekawsze stoisko prezentujące ofertę edukacyjno-zawodową.

Tego wieczora nie zabraknie również części widowiskowo-artystycznej.


Ponadto w naszym subregionie odbędą się warsztaty dla uczniów z klas 8 szkół podstawowych:

  • W Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu będą to warsztaty kulinarne, kelnerskie i ekonomiczne.
  • W Lesznie w Szkole Podstawowej nr 13 uczniowie klas 8 wezmą udział w warsztatach z makramy, mechatroniki i fotografii.
  • W Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu przygotowujemy dla uczniów klas 8 warsztaty tematyczne w zakresie mechatroniki, informatyki, logistyki, reklamy, turystyki, zawodów ekonomiczno-handlowych, OZE (odnawialnych źródeł energii), a także drukarek 3D. Odbędzie się również spotkanie informacyjne dotyczące szkoły branżowej.


Podczas trwania Nocy Zawodowców uczniowie z subregionu leszczyńskiego będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji indywidualnych online z doradcami zawodowymi. Terminy będziecie mogli zarezerwować wkrótce online poprzez nasz system rezerwacji:


Dodatkowo podczas trwania wydarzenia uruchamiamy dyżur telefoniczny doradców zawodowych:

* Monika Lorenc z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rawiczu, nr telefonu 691 94 90 48, udzielanie porad uczniom ws. wyboru zawodu i szkoły ponadpodstawowej;

* Mariola Linke z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Lesznie, nr telefonu 65 529 90 81; informacje o zawodach, deficytowych i nadwyżkowych, wsparcie w wyborze zawodu;

*Halina Mocek z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lesznie, nr telefonu 65 529 30 35; udzielanie porad uczniom ws. wyboru zawodu i szkoły, ze szczególnym uwzględnieniem specjalnych potrzeb edukacyjnych.


Zapraszamy serdecznie 🙂