Na zdjęciu sala sesyjna z zapełnionymi miejscami siedzącymi.

Podsumowanie i fotorelacja z ogólnopolskiej konferencji

Rola doradztwa zawodowego w rozwoju edukacji zawodowej, pokolenie Z jako pracownicy przyszłości, rynek pracy dziś i jutro – to tylko niektóre z tematów poruszanych podczas ogólnopolskiej konferencji "Efektywne doradztwo zawodowe i doradztwo kariery w obliczu wyzwań rynku pracy".

To konferencja, którą organizowaliśmy wspólnie z Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu, Poznaniu, Koninie, Pile oraz OLX Praca 15 listopada 2022 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

Podczas konferencji wystąpiło aż 8 prelegentów. Byli to przedstawiciele: Akademii Psychologii Przywództwa, Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Instytutu Badań Edukacyjnych w Poznaniu, Grupy OLX Praca, Beata Kaczor - Trener Mentalny oraz Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Dziękujemy wszystkim prelegentom i uczestnikom, którzy tak licznie przybyli na konferencję pomimo trudnych warunków atmosferycznych.

Dziś zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia, a pod galerią zdjęć znajduje się retransmisja z tego wydarzenia.

Retransmisja z wydarzenia: