Plakat przedstawia nazwę konkursu, jego adresatów, logo CWRKDiZ w Lesznie oraz grafiki książek, ołówka, mikroskopu itp.

Konkurs "MOJA SZKOŁA - MÓJ WYBÓR" edycja 2022

Zapraszamy uczniów klas 8 do udziału w konkursie.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi uczniów klas ósmych na zbliżający się moment podjęcia decyzji nt. wyboru szkoły ponadpodstawowej, a co się z tym wiąże określenie własnej drogi edukacyjnej oraz zwrócenie uwagi na ważną rolę predyspozycji i zainteresowań przy podejmowaniu decyzji nt. przyszłej kariery zawodowej.

Zadanie konkursowe polega na opisaniu w formie dokumentu Word, powodów, którymi będą się kierować uczniowie klas ósmych przy podejmowaniu decyzji o wyborze szkoły ponadpodstawowej. W zadaniu ważne są wszystkie powody.

  • Czas trwania konkursu: 06.04.2022 r. – 22.04 2022 r.
  • Konkurs jest realizowany w kategorii - praca indywidualna.
  • Szkoła może zgłosić maksymalnie3 prace do konkursu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

edit 20.04.2022

UWAGA!!!

Informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie, wydłużamy termin trwania Konkursu "Moja Szkoła-Mój Wybór" do 6 maja 2022 roku (włącznie).

Ogłoszenie wyników nastąpi 13 maja 2022 r.


Prace należy przesłać wraz z formularzem zgłoszeniowym (załącznik nr 1 do REGULAMINU KONKURSU) zawierającym - imię, nazwisko ucznia i opiekuna grupy, tytuł pracy oraz dane kontaktowe - na adres e-mail g.kozak@cwrkdiz.leszno.pl

Do konkursu może przystąpić każda szkoła podstawowa z subregionu leszczyńskiego - powiat leszczyński, kościański, gostyński, rawicki oraz miasto Leszno.


Szczegóły znajdują się w REGULAMINIE KONKURSU (poniżej).

Załączniki
TytułTypRozmiarDataDodał
REGULAMIN KONKURSU "MOJA SZKOŁA - MÓJ WYBÓR" 2022 (Moja-Szkoła-Mój-Wybór-04.2022-regulamin.pdf)pdf232.49 KiB2022.04.05 13:45Norbert K