Na plakacie widać zdjęcie chłopaka trzymającego piłkę do koszykówki i dziewczyny trzymającej w ręku deskorolkę. Oprócz tego widnieje na nim tytuł konkursu, czas trwania konkursu oraz logotyp CWRKDiZ w Lesznie i Wielkopolski.

Konkurs MOJA SZKOŁA - MÓJ WYBÓR

Zapraszamy do udziału w konkursie uczniów klas 8. Ucz się z pasją, rozwijaj swoje talenty - osiągnij swoje cele!

Zadanie konkursowe polega na opisaniu w formie dokumentu Word, powodów, którymi będą się kierować uczniowie klas ósmych przy podejmowaniu decyzji o wyborze szkoły ponadpodstawowej. W zadaniu ważne są wszystkie powody, także te mało istotne.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi uczniów klas ósmych na zbliżający się moment podjęcia decyzji nt. wyboru szkoły ponadpodstawowej, a co się z tym wiąże określenie własnej drogi edukacyjnej oraz zwrócenie uwagi na ważną rolę predyspozycji i zainteresowań przy podejmowaniu decyzji nt. przyszłej kariery zawodowej.

  Czas trwania konkursu: 13.04.2023 r. – 08.05 2023 r.

  ZMIANA  CZASU TRWANIA KONKURSU: 13.04.2023 r. - 15.05.2023 r.

  Konkurs jest realizowany w kategorii - praca indywidualna.

  Szkoła może zgłosić maksymalnie  3 prace do konkursu.

  Prace należy przesłać wraz z formularzem zgłoszeniowym (załącznik nr 1) zawierającym - imię, nazwisko ucznia i opiekuna grupy, tytuł pracy oraz dane kontaktowe - wyłącznie na adres e-mail koordynatora konkursu: g.kozak@cwrkdiz.leszno.pl.

  Do konkursu może przystąpić każda szkoła podstawowa z subregionu leszczyńskiego - powiat leszczyński, kościański, gostyński, rawicki oraz miasto Leszno.

   Więcej informacji i wszelkie niezbędne załączniki znajdują się w Regulaminie poniżej.

   Załączniki
   TytułTypRozmiarDataDodał
   Regulamin konkursu MOJA SZKOŁA-MÓJ WYBÓR (Regulamin-konkursu-MOJA-SZKOŁA-MÓJ-WYBÓR.pdf)pdf231.43 KiB2023.04.11 12:06Norbert K