Na zdjęciu widać wyciągniętą rękę trzymającą żarówkę na błękitno-różowym tle, logo Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lesznie oraz nazwę informatora i obszar, którego dotyczy.

Informator Szkolnictwa Ponadpodstawowego 2021/2022

To kolejny rok, w którym Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie wraz z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Lesznie chce Was wspierać i inspirować.

Ten Informator to praktyczne narzędzie pomocne w planowaniu ścieżki edukacyjnej i kariery zawodowej adresowane nie tylko do tegorocznych ósmoklasistów i maturzystów, ale służyć ma całej społeczności uczniowskiej.

Znajdziecie w nim przede wszystkim podstawowe informacje o ofertach kształcenia ponadpodstawowego w subregionie leszczyńskim. Zapoznacie się z wszystkimi (co ważne – bezpłatnymi) punktami doradztwa zawodowego. Swoją ofertę przedstawiają w nim również szkoły wyższe oraz lokalni partnerzy pobudzający lokalne inicjatywy przedsiębiorcze.

Ten Informator, to prawie 60 stron konkretnych, rzeczowych informacji. Zachęcamy do zapoznania się z nim i korzystania na co dzień.

Załączniki
TytułTypRozmiarDataDodał
INFORMATOR SZKOLNICTWA PONADPODSTAWOWEGO 2021 2022 (INFORMATOR-SZKOLNICTWA-PONADPODSTAWOWEGO-2021-2022.pdf)pdf10.34 MiB2021.03.16 13:27Norbert K