Znajdź nas na

Konsultacje z doradcą zawodowymRezerwuj online

Flaga Uni Europejskej

Zawsze kupujemy emocjonalnie. Nawet wtedy, gdy przyznajemy się tylko do logicznych argumentów i chłodnej kalkulacji. Dobra opowieść sprawia, że firma zyskuje w oczach klienta i zaczyna stawać się czymś więcej niż typowym przedsiębiorstwem produkującym zupełnie zwyczajne produkty.
Ciekawie opowiedziana historia, czyli STORYTELLING, buduje więź między klientem a marką. Zacznij tworzyć unikalne narracje, by zdobyć serca swoich klientów! Storytelling jest w dzisiejszych czasach jednym z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, kreujących wizerunek marki oraz budujących unikalność i rozpoznawalność spośród konkurencji. Marki, które opowiadają historię, budują emocjonalną więź z Klientem, a tym samym zapadają w jego pamięci, która przecież na co dzień przytłaczana jest innymi przekazami reklamowymi.
Storytelling bardzo mocno wpływa na wiarygodność i atrakcyjność marki, o ile oczywiście słuchaczom zostanie przedstawiona naprawdę ciekawa, wiarygodna i poruszająca opowieść.

 


 

Zarejestruj się →TUTAJ← na bezpłatne szkolenie

KIEDY? 18.12.2020

GDZIE? online

O KTÓREJ STARTUJEMY? 17:00 (szkolenie prowadzone jest w formie spotkania i potrwa 3-4 godziny)

 

Dobra prezentacja handlowa to taka, w której publiczność daje się wciągnąć w wir narracji sprzedażowej bez poczucia, że musi coś kupić. Historia - która jest niczym innym jak pokazaniem bohatera, który wyrusza w podróż, by się z przeciwnościami osiągnąć zamierzony cel - pozwala Klientowi samodzielnie odkryć, gdzie kryje się rozwiązanie problemów i zadań, które przed nim stoją. I jaką rolę tej historii gracie Ty i Twój produkt.
Techniką storytellingu sprzedasz przyszłość nie towar. Nie malakser, a bycie lepszą matką. Nie blender, a zdrowy styl życia.

 

 

CO MOŻNA ZYSKAĆ DZIĘKI SZKOLENIU?

• Dowiesz się jak korzystać ze storytellingu w praktyce, czyli jak stworzyć własną opowieść od podstaw!
• Przekonasz się dlaczego opowieści są tak istotne w sprzedaży oraz jak je przenieść na pole zawodowe!
• Nauczysz się dobierać właściwą historię do danego etapu sprzedaży!
• Nauczysz się opowiadać o cechach i zaletach produktu, oraz jak tworzyć jego wartość dla klienta!
• Poznasz narzędzia i techniki, które ułatwią Ci przedstawiać twarde fakty w atrakcyjny sposób!
• Wyróżnisz się na tel konkurencji!

 

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Muzyczyszyn.

Z wykształcenia pedagog i tłumacz. Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Absolwentka międzynarodowej szkoły London School of Public Relations, Akademii Trenera Biznesu oraz studiów podyplomowych w zakresie Tłumaczeń Ekonomiczno-Prawnych Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu. Certyfikowany trener i egzaminator Londyńskiej Izby Handlu i Przemysłu w zakresie English for Business LCCI. Certyfikowany konsultant Facet5®

Przedsiębiorczyni w firmie Grow Szkolenia. Od 2008 roku realizuje projekty rozwojowe w języku polskim i angielskim dla firm, organizacji oraz instytucji edukacyjnych stacjonarnie, a przez sześć ostatnich miesięcy także online. Wspiera wyższą kadrę menadżerską w zakresie budowania wizerunku i autoprezentacji. Wspiera procesy personalne w firmach, w tym zarządza nietalentami w oparciu o metodologię Facet5® rekomendowaną przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne. Przygotowuje i koordynuje imprezy i szkolenia integracyjne, przekuwające integrację w rozwój kompetencji pracowników. Projektuje i prowadzi sesje Assessment i Development Centredla kadry menadżerskiej. W latach 2016-2020 członek zarządu klubu Toruń Toastmasters, będącego częścią międzynarodowej organizacji Toastmasters International, wspierającej rozwój umiejętności komunikacyjnych oraz kompetencji liderskich. Od września 2020 opiekun kierunku Szkoła Trenerów Biznesu Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Finalistka Międzynarodowego Konkursu Przemówień w języku angielskim na poziomie Okręgu.

 

Zarejestruj się →TUTAJna bezpłatne szkolenie

 Ilość miejsc jest ograniczona!

 

 

 

 

Pin It