Znajdź nas na

Konsultacje z doradcą zawodowymRezerwuj online

Flaga Uni Europejskej

NOC ZAWODOWCÓW 2020 Edycja 3.0 nosiła nazwę „WIELKOPOLSKA W SIECI ZAWODÓW”. W materiałach promocyjnych i zapowiedziach często przewijał się motyw podobny do reprezentacji kodu z filmu „Matrix”. Stało się tak, ponieważ w tym roku z uwagi na sytuację związaną z pandemią koronawirusa całe wydarzenie zostało wyjątkowo w całości przeniesione do sieci.

2 października o godz. 17:00 NOC ZAWODOWCÓW pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka wystartowała we wszystkich subregionach województwa wielkopolskiego – leszczyńskim, poznańskim, kaliskim, konińskim i pilskim w całkowicie odmiennej formie niż w przypadku dwóch poprzednich edycji. Z pewnością nie brakowało nam emocji związanych z tym, czy wszystko „odpali” tak jak powinno. Oczywiście nie zabrakło małych „przygód” ale w ostateczności wszystko ruszyło i już było tylko lepiej.

 

Szkoda, że w tym roku nie możemy pokazać Wam ciekawych zdjęć z zajęć prowadzonych na żywo (tak jak było to w latach ubiegłych), ale postaramy się pokazać w ciekawy sposób statystyki z tego wydarzenia.

 

W piątek naszą stronę internetową odwiedziło 737 osób, które dokonały 5450 odsłon – to znaczy, że w tych 737 osobach były takie, które wchodziły na stronę kilka razy, a także 990 sesji (to grupa interakcji danego użytkownika, które zachodzą na stronie internetowej w danym przedziale czasu; jedna sesja może obejmować np. kilka odsłon, zdarzeń czy interakcji społecznościowych).


 

Najczęściej wchodziliście na naszą stronę bezpośrednio wpisując jej nazwę w pasku przeglądarki. Kolejnym najpopularniejszym sposobem wejścia były media społecznościowe, a na trzecim miejscu uplasował się tzw. „organic search”, czyli wejścia z bezpłatnych wyników wyszukiwania (czyli ze stron wyników wyszukiwania różnych wyszukiwarek internetowych).

 

 

A z jakich urządzeń wchodziliście najczęściej? Co właściwie nie jest zaskoczeniem od dłuższego czasu, górowały telefony komórkowe. Wejścia z nich stanowiły 61,2% wszystkich tego dnia. Drugie miejsce należy do komputerów (38,0%). Ostatnie miejsce na podium zajęły tablety (0,8%).

 

 

Co ciekawe, bardzo często odwiedzaliście nas z takich miejscowości jak Poznań, Wrocław i Warszawa. Dziękujemy, że byliście z nami również w Stanach Zjednoczonych oraz na Ukrainie.

 

 

Bardzo ciekawie wypadło też wydarzenie na naszym fanpage na Facebook.

Liczba osób, którym wyświetliło się wydarzenie wyniosła ponad 29 tysięcy, a wydarzeniem o wiele bardziej niż mężczyźni interesowały się kobiety.

 

 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tegorocznej edycji NOCY ZAWODOWCÓW, a w szczególności naszym Partnerom: Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie; Miastu Lesznu; Powiatowi Leszczyńskiemu; Powiatowi Gostyńskiemu; Powiatowi Kościańskiemu; Powiatowi Rawickiemu; Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu; Cechowi Rzemiosł Różnych w Gostyniu; Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie; Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego; Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lesznie, Gostyniu, Kościanie, Rawiczu i Rydzynie; Powiatowemu Urzędowi Pracy w Lesznie, Kościanie i Rawiczu; Miejskiemu Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Lesznie; Miejskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lesznie oraz wszystkim przedsiębiorcom i rzemieślnikom, dzięki którym mogliśmy nagrać sporo ciekawych materiałów związanych z zawodami.

 

Dziękujemy także Partnerom Medialnym, którzy wsparli nas w tym roku: Radiu Eska, Panoramie Leszczyńskiej, iGostyn.pl, gostynska.pl, Życiu Gostynia oraz Kościaniakowi.

 

Szczególnie dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Opiekunom, Nauczycielom, Pedagogom i Doradcom Zawodowym, którzy brali aktywny udział w tym nietypowym wydarzeniu.

 

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, podczas kolejnej edycji NOCY ZAWODOWCÓW, uda nam się ponownie spotkać – jednak tym razem w realu.

 

 

 

Pin It