Znajdź nas na

Konsultacje z doradcą zawodowymRezerwuj online

Flaga Uni Europejskej

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie na OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ ON-LINE PT. "MIĘDZY SZKOŁĄ, A RYNKIEM PRACY", która odbędzie się w dniu 18 maja 2020 r., godz. 1700-2040.

 

Szczegółowy program konferencji znajduje się TUTAJ.

 

Do wzięcia udziału zachęcamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, kuratoriów oświaty, dyrektorów szkół, doradców zawodowych, pedagogów, nauczycieli, edukatorów, trenerów oraz pracowników instytucji związanych z edukacją i rynkiem pracy z terenu całej Polski.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY.

 

Link do zapisów znajduje się TUTAJ.

 

Konferencja ukazuje jak ważne jest przygotowanie młodzieży do stawiania pierwszych kroków zawodowych, promuje kształcenie i szkolenie zawodowe, poszerza wiedzę o wymaganiach rynku pracy oraz w aspekcie poradnictwa kariery i pracy z młodzieżą, wzbogaca warsztat pracy, a także integruje środowiska edukacyjne i gospodarcze.

Każdy z uczestników otrzyma nagranie z konferencji oraz stosowne materiały wraz z zaświadczeniem udziału wysłanym drogą elektroniczną. Dodatkowo każdy uczestnik konferencji otrzyma za darmo dostęp do wybranego przez siebie szkolenia on-line z oferty Akademia Webinaru. Materiały z konferencji – nagrania i prezentacje będą dostępne do pobrania w ciągu 10 dni od zakończenia konferencji na stronach Organizatorów.

 

Pin It