Znajdź nas na

Konsultacje z doradcą zawodowymRezerwuj online

Flaga Uni Europejskej

Klub Doradców Kariery działający przy Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie zaprasza doradców zawodowych na szkolenie "Ekspert doradztwa zawodowego" prowadzone przez Agnieszkę Ciereszko - trenerkę Akademii Webinaru 21stycznia 2020 r. w siedzibie CWRKDiZ przy ul. Śniadeckich 5 w Lesznie.

Ze względu na specyfikę szkolenia liczba miejsc ograniczona, obowiązuje uczestnictwo w pełnej godzinowej formule (6h zegarowych). O naborze decyduje kolejność zgłoszeń (będzie tworzona lista rezerwowa). Po zakończeniu rekrutacji (14.01.2020 r.) otrzymają Państwo informację zwrotną w formie e-maila o zakwalifikowaniu.
W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorką Klubu - Marzeną Szymańską-Grzegorzek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 65 513 03 67
 
link do rejestracji:
 
 
21.01.2020 r. g.9.00-15.00 (rejestracja od 8.30)
Miejsce szkolenia: Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie, ul. Śniadeckich 5 (wejście z boku budynku, I piętro).
Pin It