Znajdź nas na

Konsultacje z doradcą zawodowymRezerwuj online

Flaga Uni Europejskej

Klasy VIII z Zespołu Szkół w Brennie oraz Szkoły Podstawowej w Wijewie wzięły udział w wycieczce zawodowoznawczej do firmy Werner-Kenkel Sp. z o.o., która mieści się w Krzycku Wielkim.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć jak funkcjonuje bardzo duży i nowoczesny zakład produkujący tekturę falistą i różnego rodzaju opakowania kartonowe z nadrukiem flexograficznym i offsetowym. Wycieczka zaczęła się bardzo ciekawą prezentacją o firmie Werner Kenkel Sp. z o.o.: jak wygląda produkcja, w jaki sposób powstają opakowania, zaprezentowano firmę również od strony logistyki i zarządzania. Po prezentacji, uczniowie mogli zwiedzić praktycznie cały zakład i zobaczyć działające podczas produkcji ogromne maszyny produkujące tekturę falistą. Skala i szybkość powstawania tektury zrobiła na zwiedzających ogromne wrażenie. Firma zadbała też o upominki i poczęstunek dla zwiedzających oraz bardzo miłą atmosferę.

Serdecznie dziękujemy firmie Werner Kenkel Sp. z o.o. oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie i poprowadzenie bardzo ciekawej wycieczki. Do podziękowań dołączają się też uczniowie oraz szkoły z Brenna i Wijewa.

Pin It