Znajdź nas na

Konsultacje z doradcą zawodowymRezerwuj online

Flaga Uni Europejskej

W Zespole Szkół Rolniczych im. gen. J. Wybickiego w Grabonogu 28 października br. odbyła się rekrutacja uczniów do projektu „Praktyki w UE szansą na rozwój zawodowy i osobisty młodzieży”, którego koordynatorem jest Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie.

Determinacja i mobilizacja uczniów do wzięcia udziału w miesięcznych praktykach zagranicznych była ogromna. Jest nam niezmiernie miło, że udział w tym projekcie jest dla młodzieży tak ważny, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jest on dla nich szansą na rozwój zarówno zawodowy jak i osobisty. To co często podkreślali w rozmowach, to chęć poszerzania wiedzy w zawodzie, poprawa znajomości języka angielskiego, poznanie nowej kultury czy nabycie większej pewności siebie i wiary w swoje możliwości.

Choć do samego wyjazdu (kwiecień 2020) czeka ich jeszcze sporo zajęć, które ich do tego przygotują, nikt się tego nie obawia. Pozytywne nastawienie i chęć działania - to cechy, które charakteryzują młodzież ZSR w Grabonogu.

Wyniki rekrutacji dostępne będą niebawem w zakładce Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój.

 

 

 

Pin It