Znajdź nas na

Flaga Uni Europejskej

Pin It

Klub Doradców Kariery działający przy Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie zaprasza doradców zawodowych na szkolenie "Ekspert doradztwa zawodowego" prowadzone przez Agnieszkę Ciereszko - trenerkę Akademii Webinaru 21stycznia 2020 r. w siedzibie CWRKDiZ przy ul. Śniadeckich 5 w Lesznie.
Pin It

Pin It

Pin It

Pin It

Pin It

Z inicjatywy Samorządu Województwa  Wielkopolskiego i Centrów Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego zorganizowany został konkurs „Najlepszy mistrz oraz czeladnik roku 2018”.  

Pani Marzena Wodzińska - Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego zaznaczyła, że „celem tego konkursu jest promocja kształcenia zawodowego i zawodów rzemieślniczych, poprzez uhonorowanie osób, które poszerzając wiedzę i zdobywając umiejętności budują swoją karierę zawodową. W swojej pracy wykazują się entuzjazmem i pasją, mobilizują innych do działania. Dzięki zamiłowaniu do pracy i swojej postawie stają się  autorytetem w środowisku lokalnym”.

Pin It

W dniu 12.12.2019 w Szpitalu Wojewódzkim w Lesznie odbędzie się badanie USG aorty brzusznej z programu ZDROWA AORTA, na które serdecznie zapraszamy.

Program badań kierowany jest do mężczyzn w wieku 50–69 lat, mieszkających w województwie wielkopolskim. Badania te są dla pacjenta całkowicie bezpłatne, ponieważ finansowanie odbywa się z funduszy regionalnych Unii Europejskiej.

Zapisy na badanie: tel. 503 075 095

Pin It

Konkurs „Najlepszy mistrz oraz czeladnik roku 2018” jest pierwszą edycją konkursu, którego organizatorem jest Departament Edukacji i Nauki oraz Centra Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego.

Pin It

Klasy VIII z Zespołu Szkół w Brennie oraz Szkoły Podstawowej w Wijewie wzięły udział w wycieczce zawodowoznawczej do firmy Werner-Kenkel Sp. z o.o., która mieści się w Krzycku Wielkim.

Pin It